ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית
כלי עבודה ארפל >מידע מקצועי > אחסון מאובטח >
חדש !! ארפל השכרות, מגוון רחב של מוצרים להשכרה כנסו להתרשם >>
מידע מקצועי

אחסון מאובטח

 

ידוע כי סביבת עבודה מסודרת היא הגורם מספר אחת לכך שהעבודה תהיה יעילה, תקינה והכי חשוב גם בטוחה. כמו כן, אחסון מאורגן ומבוקר מאפשר לנו התמצאות קלה ונוחה והעבודה נעשית אוטומטית מהירה יותר, ללא התעכבויות על חיפוש ומציאת ציוד והפסקות מיותרות. יתרה מכך, כל בית או עסק זקוק למקום אישי ופרטי אשר בו יהיה ניתן לאחסן את הציוד החשוב ביותר וימנע גישה חופשית מגנבים, פורצים ואנשים שאינם מורשים לכך.

 

ארגזי כלים, ארונות מאובטחים, כספות ומה שבניהם

 

האלמנטים אשר מיועדים לכך הם ארגזי כלים בצורות שונות עם או בלי מנעול לפי הצורך, ארונות מאובטחים במגוון גדלים וכספות איכותיות בדגמים שונים. אותם כלים יאפשרו לכם לאחסן תכולה רגישה או בעלת סיכון למשמשים ללא רישיון לכך במקום אחד ללא חשש. אל תתפשרו ותנו לעצמכם ליהנות מאווירת עבודה מבוקרת ונעימה וראש שקט לשנים ארוכות ובכלל. שימו לב כי ההשקעה היא חד פעמית במידה ואתם רוכשים מוצר איכותי, ככל שמוצר הוא חזק יותר ועמיד כך תוכלו ליהנות ממנו לתקופה ארוכה יותר ואף לכל החיים, הדבר יקנה לכם שקט נפשי לטווח הרחוק ויחסוך מכם את הדאגות.

 

 

 

טרם הקנייה רצוי להבין עבור מה ומי אנו מיעדים את ארגזי הכלים, הארון או הכספת וכך למנוע מצב של רכישה שאינה מושכלת. העריכו את הצרכים שלכם עכשיו ובעתיד, קנייה נכונה תחסוך מכם כאב ראש וכסף רב. כל מנהל או בעל עסק יודע כבר כי הכלים הללו מוגדרים בתור ציוד חובה בכל מקום, בין אם מדובר במשרד או עסק,משום שזה הפתרון הטוב ביותר על מנת להכיל תוכן מגוון כמו מסמכים או כלים, כלי נשק וכסף. כמו כן הגודל והסגנון יבחרו על פי הצרכים שלכם, ואנו מבטיחים לכם כי לאחר הקנייה תשאלו את עצמכם איך הסתדרתם עד היום בלעדיהם.

 

DeWALT
deca
STANLEY
PROXXON
ZIKA
מוצרים נוספים בארפל

ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית

שד' ההסתדרות 203, מפרץ חיפה   ♦   מען למכתבים: ת.ד. 10645 - מיקוד 26119    ♦   טלפון: 04-8721333    ♦    פקס: 04-8729398 

ניווט מהיר

הפעל נגישות

בניית אתרים