ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית
כלי עבודה ארפל >סולמות לעליית גג > דגמים נוספים >
חדש !! ארפל השכרות, מגוון רחב של מוצרים להשכרה כנסו להתרשם >>
סולמות לעליית גג

סולמות לעליית גג תוצרת פנטוצי, איטליה

 

סולמות לעליית גג מתאימים לשימושים ביתיים ותעשתיים כאחד. ניתן למצוא בשוק מספר דגמים והייחודיות שלהם הם האופציה להתקפל, או בשפה המקצועית, נקראים גם סולמות נשלפים. הם עשויים מחומרים חזקים כלומר סוגי מתכת שונים בד"כ פלדה ואלומיניום, לפי סוג הדגם. אפשרויות הקיפול הן שונות, ישנם המתקפלים כמניפה מלמעלה למטה ואחרים אשר מתקפלים למספר חלקים וכך הלאה. הקיפול נעשה בד"כ באמצעות מוט אחיזה ולעיתים 2 או 4 יחידות בסולם, אך ישנם דגמים אשר יש אפשרות לקפלם באמצעות שלט או מתג חשמלי. בכל האופציות המדוברת, מדובר במוצר קל לשימוש ואופציית הפתיחה והסגירה נוחה ומתאימה לכל דיירי הבית. כלומר, אין צורך להמתין לחזק במשפחה או לדוד רחוק שיעזור להוריד ולהעלות את הסולם.

 

הסולם מתאים גם לעליות גג המיועדות לאחסנה ומשמשות כמחסן וגם לעליית גג המשמשת למגורים. המראה שלו הוא אסתטי ולחלוטין לא פוגע באופן עיצוב הבית. ניתן לשמור עליו בקלות ויש לשים לב כי שיטת הניקיון צריכה להתאים לחומרים אלו על מנת לשמור עליו מחלודה.

 

שמירה על הבטיחות בסולמות לעליית גג

 

ישנם דרכים שונים לשמור על הביטוח בשימוש בסולמות אלו. יש לבדוק כמובן את התקן של המוצר ולוודא כי מיוצר ע"י חברה מוכרת ושניתן לסמוך על המוצרים שלה. בנוסף, בכל הדגמים ישנו מעקה אחיזה לעלייה וירידה ומומלץ להקפיד על מעקה רחב ונח לאחיזה. חשוב לשים לב, כאמור, לדרכי הפתיחה ולשים לב להוראות המציינות את תנאי השימוש. בדרך כלל מדובר בסולמות אשר התפעול והתחזוקה נוחים וניתנים לשימוש יומיומי ללא הכנות מוקדמות מראש.

 

באר.פ.ל מתחייבים לספק מוצרים בטיחותיים, אשר עומדים בתקנות הבטיחות הנוקשים ביותר הקיימים בשוק. בנוסף אנחנו מספקים ייעוץ ותמיכה גם לאחר הקנייה. הלקוח יקבל הכוונה מתוך הבנה כי לכל אחד יש להתאים את המוצר עבורו.

 

DeWALT
deca
STANLEY
PROXXON
ZIKA
מוצרים נוספים בארפל

ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית

שד' ההסתדרות 203, מפרץ חיפה   ♦   מען למכתבים: ת.ד. 10645 - מיקוד 26119    ♦   טלפון: 04-8721333    ♦    פקס: 04-8729398 

ניווט מהיר

הפעל נגישות

בניית אתרים