ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית
כלי עבודה ארפל >מידע מקצועי >
חדש !! ארפל השכרות, מגוון רחב של מוצרים להשכרה כנסו להתרשם >>
מידע מקצועי

 

כלי עבודה ואספקה טכנית - מידע מקצועי

 

אר.פ.ל מספקת ציוד לעבודה בשילוב ידע מקצועי וניסיון בביצוע עבודות רבות. מגוון המוצרים הקיימים בחברה הוא נרחב, וכל אחד יכול למצוא את מבוקשו בהתאם לסוג העבודה או השיפוץ שהוא רוצה לבצע. כאן תמצאו את כל המידע המקצועי שתדרשו לכל תחום פעילות.

 

החברה עוסקת בשיווק כלי עבודה המתאימים לעבודות פרטיות המוגדרות כביתיות וגם לתעשייה, כלומר ציוד אשר יכול להתאים למשפץ החובבן ועד לבעל מפעל רחב ידיים עם עובדים רבים. ההבדל בין שני השווקים מצריך מהחברה ידע נרחב על מנת לייעץ ללקוח על מנת לתת לו את ההכוונה המתאימה. כמו כן, מדובר בנהלי עבודה שונים שחשוב לדעת טרם השימוש בכלי העבודה. הדבר אקוטי במיוחד בציוד לתעשייה ובציוד להרמה ולשינוע, שכן מדובר בעבודות בהן הסיכון גדול יותר כשמדובר בהרמת מכונות כבדות והזזת ציוד יקר.

 

לאר.פ.ל ניסיון רב בהתמודדות עם חומרים רבים, מהקשים ביותר כמו מתכת וברזל ועד לעדינים יותר, לרבות סוגי העץ למיניהם. אנו מנוסים בתחומים רבים שנכנסים תחת הקטגוריה של אספקה טכנית לרבות בנייה והרמת פרויקטים מסיביים. המוניטין של החברה הולך יד ויד עם מוצרים חדשניים ואנו תמיד מיישרים קו עם התפתחות התחום הזה בעולם.

 

בנוסף, החברות המייצרות את הכלים הן מהחברות הגדולות בעולם העוסקות בייצור ואספקה טכנית. מדובר בכלים משוכללים, נוחים לעבודה ומודרניים, וכל זאת מבלי לפגום בבטיחות המוצר שזאת, כמובן, בעדיפות הראשונה. לאור ההיצע והניסיון, הלקוח מקבל הכוונה מהשלב הראשוני שהוא בעצם הרעיון ועד לשלב הביצוע והגימורים, תוך התחשבות בצרכיו ובהתאם לשיקוליו הכלכליים.

 

כאמור, המגוון הוא גדול ואנו מתחייבים על אספקה טכנית מהירה ומחירים נוחים. קהל לקוחותינו נרחב ואיכות השירות עומדת אצלנו במקום הראשון, שכן העובדות בשטח הן החותמת שלנו. תחומי הפעילות של החברה כוללים: כלים לעבודת מתכת, כלים לעבודות חשמל, ציוד לבניין, ציוד בניין, ציוד הרמה, סולמות מאלומיניום, סולמות לעליית גג, פיגומים,מדחסים וגנרטורים ושואבי אבק.

 

באר.פ.ל מייבאים כלי עבודה המגיעים לכל רחבי הארץ. השירות שלנו כולל מעבדת תיקונים העומדת לרשות לקוחותינו, ומספקת שירותי תיקונים שחלקם אף כלולים במסגרת האחריות וגם מעבר לכך. ההתחייבות שלנו היא לעמוד בתקנים המחמירים ביותר ולספק לכם את המוצר במצב מעולה ולמצוא פתרון לכל בעיה.

 

נשמח לעמוד לשרותכם בכל ייעוץ והכוונה, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו ומקווים שתמצאו כאן את גל המידע הנחוץ לכם.

 


DeWALT
deca
STANLEY
PROXXON
ZIKA
מוצרים נוספים בארפל

ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית

שד' ההסתדרות 203, מפרץ חיפה   ♦   מען למכתבים: ת.ד. 10645 - מיקוד 26119    ♦   טלפון: 04-8721333    ♦    פקס: 04-8729398 

ניווט מהיר

הפעל נגישות

בניית אתרים