ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית
כלי עבודה ארפל >מכונות נגרות >
חדש !! ארפל השכרות, מגוון רחב של מוצרים להשכרה כנסו להתרשם >>

מכונות נגרות

 

עבודות עץ הן מושג כללי למדי לגבי מוצרים העשויים מסוגי עץ שונים. עולם הנגרות הוא עצום החל מהארון והמיטה לחדר ועד לבנייה תעשייתית בממדים גדולים. באמצעות מכונות נגרות ניתן לייצר ריהוט בגדלים ובעיצובים רבים, דבר שלא היה ניתן טרום עידן ההתפתחות של הכלים.

 

כמו כן, עולם הכלים לעבודות העץ השתנה מאוד, אך עדיין בסופו של יום המוצר צריך להיות בגימור מושלם ובטיחותי למשתמש. איכות העבודה אינה ניזוקה משינוי זה, אלא להפך, עם התקדמות הטכנולוגיה יש אפשרות לייצר דברים מורכבים יותר, במידות גדולות יותר ומסובכות הרבה יותר מבלי לפגוע בעיצוב.

 

לבעל המקצוע, הנגר, יש אפשרות לבחור את הכלי המתאים לשימושו האישי מתוך מגוון רחב מאוד של תחומים: מקצועות/ אבריקט, משורים, מחרטות עץ, שואבי אבק תעשייתיים, מפוחים תעשייתיים, מלטשת סרט, משורי סרט, מכונה להשחזת משורים, מכשיר לקנטים.

 

כאמור, לכל סוג יש טווח נרחב של אופציות ויכולות המתאימות לכל מכשיר, אם מדובר בהיקף עבודה קטן או גדול הדורשים סטנדרטים אחרים של יכולת קיבולת של עומס והכלה של חתיכות עץ מאסיביות.

 

יש מכונות שהן ידניות, חצי אוטומטיות, ואוטומטיות העובדות לפי סוג של תבנית או מאסטר מוגדר מראש. וכמו כן, ישנן כאלה שהן שילוב של ידני ואוטומטי וניתן לבחור את מצב השימוש לפי סוג העבודה. יש כאלה המצריכות עבודה עדינה ויש כאלה המאפשרות עבודה רוטינית יותר וכמובן מהירה יותר.

 

באר.פ.ל תמצאו סוגים שונים של מכונות נגרות שיתאימו לכל שימוש, בשילוב הדרכה והכוונה מבעל מקצוע שיכוון אתכם באדיבות ובקפידה.

DeWALT
deca
STANLEY
PROXXON
ZIKA
מוצרים נוספים בארפל

ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית

שד' ההסתדרות 203, מפרץ חיפה   ♦   מען למכתבים: ת.ד. 10645 - מיקוד 26119    ♦   טלפון: 04-8721333    ♦    פקס: 04-8729398 

ניווט מהיר

הפעל נגישות

בניית אתרים