ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית
כלי עבודה ארפל >ציוד הרמה >
חדש !! ארפל השכרות, מגוון רחב של מוצרים להשכרה כנסו להתרשם >>
ציוד הרמה

ציוד להרמה

 

עולם המוצרים וציוד ההרמה הוא נרחב ומגוון ולפי סוג העבודה ניתן למצוא את הציוד המתאים לכל סוגי השימושים מהקלים לכבדים ביותר. סוג הציוד נבחר על פי סוג העבודה וכמובן שלפני השימוש יש לבדוק כי אכן מתאים להרמת המשקל הרצוי ותנאי הגובה האפשריים. כמו כן, ללא ציוד זה ישנן עבודות שלא היו מתאפשרות כלל.

 

ישנם מוצרים רבים הנכנסים תחת קטגורית זו כמו: במות הרמה, מגבהים, גלגלות הרמה ועוד. חשוב לדעת ולעיין בהוראות ההפעלה טרם השימוש, שלרוב אינן מסובכת, משום שחוסר הידיעה עלול להיות מסוכן מאוד ואפילו קטלני למשתמש. יש לזכור כי סביבת העבודה היא מורכבת בשל המשקלים והעבודה לגובה ויכולה מסוכנת יותר מעבודה רגילה. לכן, על הציוד להיות איכותי ועמיד ולעמוד בתקנים מחמירים ביותר בקיימים בשוק. ציוד לא תקין יכול להיות לא רק מסוכן מאוד לעסק ולאנשים העובדים איתו, אלא גם לסחורה שעלולה להינזק.

 

כמו כן, מטרת הציוד הוא לא רק על מנת הרמה והורדה, אלא גם שינוע והעברת מוצרים לגבהים שונים וגרירתם במרחב הבנייה. מגוון המוצרים כאמור הוא גדול ובאר.פ.ל תוכלו למצוא סוגים שונים ובעזרת יחס אישי ומקצועי תוכלו לקבל את הציוד המתאים לכם.

 

 

 

DeWALT
deca
STANLEY
PROXXON
ZIKA
מוצרים נוספים בארפל

ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית

שד' ההסתדרות 203, מפרץ חיפה   ♦   מען למכתבים: ת.ד. 10645 - מיקוד 26119    ♦   טלפון: 04-8721333    ♦    פקס: 04-8729398 

ניווט מהיר

הפעל נגישות

בניית אתרים