ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית
כלי עבודה ארפל >ציוד לשינוע >
חדש !! ארפל השכרות, מגוון רחב של מוצרים להשכרה כנסו להתרשם >>
ציוד לשינוע

ציוד לשינוע

 

העברת כבודה היא פעולה שגרתית בסביבת העבודה, שכן מכונות רבות שעובדים איתן שוקלות הרבה וחוסר הנגישות אליהן מגביל. לכן, פתרון לכך הוא ציוד לשינוע הכולל: מלגזות, עגלות, מריצות ועוד, כאשר לכל סוג מכונה יש את מתקן ההרמה המתאים לה.

 

היתרון המשמעותי ביותר בהובלת הציוד, הוא כמובן שמירת תקינותו מחשש לפגיעה בהעברה לא נכונה. האפשרות לניידות שמבוצעת בזהירות, תוך שמירתו, היא הדרך לשמירה מרבית עליו. צריך לזכור כי פגיעה בציוד מהווה לא רק בלאי חמור שלו לטווח הארוך, אלא גם פגיעה בתקינות המוצר, דבר שעלול לפגוע בשמירה ובבטיחות העובדים המבצעים את העבודה.

 

פרט לעובדה כי עובדים עלולים להינזק בשימוש במכונה לא תקינה, גם סחיבה וזזה של מכונה, עלולה להוות סכנה. ללא ציוד לשינוע, ידרשו הפועלים להעבירו ולסחוב אותו, וכאשר מדובר המכונות כבדות ומסורבלות, האופציה יכולה להיות מורכבת מאוד ולפגום בו ובאלה שמעבירים אותו.

 

כמו כן, הוא גם יחסוך זמן עבודה יקר מאוד, ללא התעכבות וללא הכשרת צוות מיוחד. מדובר במכונה אשר דורשת נהג אחד, בעל רישיון והסמכה, המבצע פעולה פשוטה ובכך הרווחתם את כל זמן ההתארגנות וההעברה. דבר שכמובן יעזור לכם גם בשמירה על הסדר בסביבת העבודה ויתרום לרווחה, לאווירה ולבטיחות העובדים. כשבאים לבחור את הציוד לשינוע המתאים לכם, יש לוודא את הצרכים שלכם, תנאי העבודה והמשקלים של המכונות. חשוב לבדוק כי הכלים שאתם בוחרים יעמוד בכל התקנים ויגובה בחוברת לתפעול בטוח וזהיר, וכמובן, כדאי להתייעץ עם אנשים מקצוענים מהתחום.

 

 

 

DeWALT
deca
STANLEY
PROXXON
ZIKA
מוצרים נוספים בארפל

ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית

שד' ההסתדרות 203, מפרץ חיפה   ♦   מען למכתבים: ת.ד. 10645 - מיקוד 26119    ♦   טלפון: 04-8721333    ♦    פקס: 04-8729398 

ניווט מהיר

הפעל נגישות

בניית אתרים