ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית
כלי עבודה ארפל >ארגזי כלים >
חדש !! ארפל השכרות, מגוון רחב של מוצרים להשכרה כנסו להתרשם >>
ארגזי כלים

ארגזי כלים

 

כל בעל מקצוע חובבני או מקצועי יסכים שארגזי הכלים הוא המוצר שאין מתפשרים עליו. איכות ומשך העבודה לחלוטין משתפרת אודות לכלים שאנו משתמשים בהם ועוד יותר מזה לאחד המכיל את כל הכלים המסודרים לפי קטגוריות, השומר על הציוד ומאפשר גישה נוחה וזמינות לכל מוצר. השאלה העיקרית שאנו צריכים לשאול את עצמנו טרום הקניה היא מהי כמות כלי העבודה אותה אנו רוצים לאחסן.

 

טווחי המשקלים הם גדולים ובעלי יכולות הכלה שונות מ40 ק"ג ועד 125 ק"ג ואף יותר. ככל שהארגז יהיה נגיש יותר ופרקטי לצרכים שלנו, כך נבלה יתר זמן בעבודה מאשר בזמן למצוא את הכלי המתאים לנו לעבודה. במקומות עבודה גדולים ובמפעלים היצע הכלים גדול יותר, ולכן יש צורך בכזה שיכיל כלי עבודה מרובים יותר. הם עשויים ממתכת כבדה והם חזקים ועמידים, חשוב שתנאי מזג האוויר והלחות בסביבת העבודה לא יפגעו בהם ולא יגרמו לחלודה וכך ישמרו לאורך זמן.

 

ארגזי הכלים יכולים להגיע גם עם משטח עבודה בחלקו העליון להקלת העבודה, כך שזמינות הכלים למשטח הוא נגיש ביותר ומקצר את אורך העבודה משמעותית. בתוכו תמצאו הפרדה לפי אזורים, כשכל אזור הוא בעצם מגירה נפרדת וימנע בלבול וכך ישמר הסדר. מספר המגירות גם הוא משתנה מאחד לאחד וניתן למצוא ממספר מגירות בודדות ועד 17 מגירות ויותר.

 

כאמור, משקלם יכול להיות גדול מאוד ולכן יש ניידים עם אפשרות הנעה על גלגלים, יתרון שתורם לנגישות ומאפשר תנועה נוחה בסביבת העבודה.

 

באר.פ.ל תמצאו מגוון רחב של ארגזי כלים אשר באמצעות צוות מיומן וקשוב אליכם, תמצאו או הציוד המתאים לכם.

DeWALT
deca
STANLEY
PROXXON
ZIKA
מוצרים נוספים בארפל

ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית

שד' ההסתדרות 203, מפרץ חיפה   ♦   מען למכתבים: ת.ד. 10645 - מיקוד 26119    ♦   טלפון: 04-8721333    ♦    פקס: 04-8729398 

ניווט מהיר

הפעל נגישות

בניית אתרים