ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית
כלי עבודה ארפל >מדחסים וגנרטורים >
חדש !! ארפל השכרות, מגוון רחב של מוצרים להשכרה כנסו להתרשם >>
מדחסים וגנרטורים

מדחסים וגנרטורים

 

 

מגוון המדחסים והגנרטורים הוא עצום והשימוש בהם הוא נרחב וניתן למצוא אותם בתחומים שונים אפילו לא היינו מעלים על דעתנו. שני המוצרים מופעלים על ידי זרם חשמלי, אך התפקידים שלהם שונים ויש להפריד בין השניים.

 

השימוש במדחסים הם במזגנים ונוכל למצוא אותם בבתים פרטיים, משרדים, מפעלים ובתי עסק גדולים כקטנים וכמובן גם במכוניות, והם בעצם מייצרים את גז הקירור. המדחס הנפוץ ביותר הוא דגם בוכנתי ואטום והבולטים ביותר הם הניידים.

עקרון הפעולה שלו הוא קליטת האוויר, בעצם נקרא גם הגז, ודחיסתו. תהליך הדחיסה נעשה באמצעות צמצום נפח הגז, כלומר העברתו משטח גדול לשטח קטן, וכך נעשית עליית הלחץ. בנוסף, בתוך חומרי הקירור מעורבב השמן המאפשר מעבר חלק במדחס.

הפעולה שלהם היא שקטה, נעימה ואמורה להחזיק בטווח הארוך.

 

השימוש בגנרטורים הוא למען הפקת חשמל במקומות שלא קיים בהם חיבור לזרם חשמלי או על מנת לבצע סוגים שונים של פעולות המצריכות הספק חזק וכמובן בזמן חירום כאשר לא ניתן לספק חשמל. ניתן לסווג אותם לקבוצת מכשירים הנקראים מחוללי זרם חשמלי והם מייצרים זרם חילופי בשיטה אלקטרו-מכאנית, פעולה ההפוכה למנוע חשמלי. עקרון הפעולה שלהם היא באמצעות סליל מוליך המסתובב בין שני קטבי המגנט בצורת ח' ובעקבות כך נוצר הזרם. עוצמת הזרם תלויה במהירות והתמדת סיבובי הסליל, אשר משנה את כיוונו כל חצי סיבוב.

 

ישנם סוגים שונים מכשירים בגדלים שונים המפיקים מתח וזרם בעוצמות שונות, אך לכולם מבנה זהה בעל שלושה חלקים עיקריים: סטטור מהווה את הגוף עם חלל עגול במרכזו, רוטור המסתובב בתוך חלל הסטטור ומונע ע"י הגל המניע. מפאת הסוגים הרבים יש לבצע בדיקות שונות ולכן טרם הקנייה כדאי לוודא לאן הם מיועדים ומהו הצורך שלנו, שכן יש הבדלים בין המשקלים השונים ובהתאם גם ההספק שלהם.

 

באר.פ.ל תמצאו ייעוץ מקצועי מתוך הבנה שתדירות הקנייה של מוצרים אלו היא נמוכה ואורך חיי המכשיר יכולים להיות ארוכים עם הכוונה נכונה.

 

 

DeWALT
deca
STANLEY
PROXXON
ZIKA
מוצרים נוספים בארפל

ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית

שד' ההסתדרות 203, מפרץ חיפה   ♦   מען למכתבים: ת.ד. 10645 - מיקוד 26119    ♦   טלפון: 04-8721333    ♦    פקס: 04-8729398 

ניווט מהיר

הפעל נגישות

בניית אתרים