ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית
כלי עבודה ארפל >סולמות אלומיניום > סולם מתקפל >
חדש !! ארפל השכרות, מגוון רחב של מוצרים להשכרה כנסו להתרשם >>
סולמות אלומיניום

סולם מתקפל

 

כאשר יש לנו בבית או בבית העסק עליית גג, מחסן תת קרקעי, חדר נסתר או כל חלל אשר לא נגיש גם מבחינת הפתח שלו וגם מבחינת המיקום שלו, אנו זקוקים לפתרון קבוע על מנת שיאפשר לנו להגיע אליו או לצאת ממנו. ברוב המקרים הללו לא נרצה להשתמש בסולם רגיל אשר יעמוד שם באופן קבוע משום שהוא יהווה מכשול בדרך ויסרבל את המעבר, אך עם זאת נרצה אלמנט בטיחותי ויציב אשר יאפשר לנו גישה נוחה ללא כל סכנה ולכן במקרים כאלה סולם מתקפל הם הפתרון הטוב ביותר.

 

 

סולמות מתקפלים, הנקראים גם סולמות נשלפים, הם קלים מאוד להפעלה ויכולים לשמש את כל דיירי הבית או עובדי החברה, משום שהם קומפקטיים וקלי משקל. פתיחה וסגירה פשוטה ללא הפעלת כוח ומאמץ יאפשרו לנו להגיע לחלל ללא בעיה או התארגנות מראש.

 

 

ישנם מספר שיטות קיפול אשר קיימות: מתקפל באמצעות צירים, מתקפל בשיטת האקורדיון באמצעות מוט אחיזה, חבל או פתיחה וסגירה באמצעות שלט. בנוסף, ישנם דגמים רבים של סולמות אשר איכותם ועמידותם משתנה על פי טכניקת הייצור שלהם ורמת הביצוע, המשפיע באופן ישיר על משך חייו של המוצר ועל בטיחות המשתמש בו.

 

 

DeWALT
deca
STANLEY
PROXXON
ZIKA
מוצרים נוספים בארפל

ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית

שד' ההסתדרות 203, מפרץ חיפה   ♦   מען למכתבים: ת.ד. 10645 - מיקוד 26119    ♦   טלפון: 04-8721333    ♦    פקס: 04-8729398 

ניווט מהיר

הפעל נגישות

בניית אתרים