ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית
כלי עבודה ארפל >סולמות אלומיניום >
חדש !! ארפל השכרות, מגוון רחב של מוצרים להשכרה כנסו להתרשם >>
סולמות אלומיניום

סולמות אלומיניום

 

קיימים ביום בשוק מגוון גדול מאוד של סולמות אלומיניום וניתן למצוא טווחים גדולים מאוד של גדלים וגבהים לשימושים שונים.

באר.פ.ל תמצאו היצע גדול של סולמות, החל מהסולם הפשוט ביותר ועד לסולמות מורכבים יותר בעל שלבים שונים ואופציות פתיחה שונות. הצוות שלנו ידאג להדריך אתכם תוך הבנה מקצועית וניסיון מעשי בתחום זה.

 

כמו כן, הדרך הנכונה למצוא את הסולם המושלם עבורך, היא לדעת לאיזו עבודה הוא מיועד. עומס המשקל והגובה הנחוץ הם השיקולים המרכזיים בבחירת, ויש לקחת בחשבון את עניין היציבות של הסולם, לפי סוג העבודה. ישנן עבודות שיכולות להיות צמודות לקיר ולכן הסולם יכול להישען על הקיר ואין צורך בשלבים בשני צידיו, אלא רק בצד אחד, ויש עבודות הדורשות הישענות על הרצפה ולכן דורשות שלבים משני הצדדים. לעתים כשאין אפשרות יציבה מספיק, יש אפשרות להיעזר בחבל או בתופסנים במעלה הסולם. בנוסף, יש סיומות מסוימות אשר מחזקות את יציבות הסולם ע”י בסיסים רחבים יותר. לעבודות גבוהות במיוחד, ישנם סולמות שהם בעלי 3 חלקים המתאימים, הנפתחים לגובה הרצוי.

 

בשל אופי העבודה לגובה חשוב לבדוק שהסולם עומד בתקנים המיועדים לו ולבדוק את בטיחותו לפני השימוש. שימוש לא נכון בציוד שלא מתאים לצרכים שלכם עלול להיות מסוכן מאוד.

כדאי לבדוק את התחזוקה של הסולם שכן אלומיניום הוא חומר עמיד בפני חום / קור ורטיבות, אך נזקי הזמן עושים את שלהם. לכן, על מנת לשמור על הסולם לאורך זמן יש לבדוק את תקינותו גם מבחינת חוזק החומר. בנוסף, הסולם צריך להיות קומפקטי ונח לשימוש, כלומר נשאיתו צריכה להיות ידידותית למשתמש ולא מסורבלת וכך גם אפשרות הקיפול שלו.

 

DeWALT
deca
STANLEY
PROXXON
ZIKA
מוצרים נוספים בארפל

ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית

שד' ההסתדרות 203, מפרץ חיפה   ♦   מען למכתבים: ת.ד. 10645 - מיקוד 26119    ♦   טלפון: 04-8721333    ♦    פקס: 04-8729398 

ניווט מהיר

הפעל נגישות

בניית אתרים