ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית
כלי עבודה ארפל >ציוד בניין > פיגומים >
חדש !! ארפל השכרות, מגוון רחב של מוצרים להשכרה כנסו להתרשם >>
ציוד בניין

פיגומים

 

פיגומים הם בעצם השלד של הבניין, כאשר באמצעותם יוצרים את הסכימה כללית של המבנה. כל עניין הבניה לגובה מתבצעת באמצעות שימוש בהם, כאשר בעזרתם יש את האפשרות הגעת העובדים למעלה. דבר אשר לא היה נהוג בעבר ומנע איכויות בניה והגעה כמו היום.

 

ישנם סוגים שונים של פיגומים והבחירה בהם הוא לפי סוג, גובה, מיקום העבודה וכמות המשקל שהם יכולים לשאת. טרום העבודה יש לבדוק את כל הקריטריונים של העבודה ולפי זה להתאים את האחד המתאים, תוך ידיעה כי אם ובחירתו לא תתאים זה עלול להיות קטלני לעובד עליו.

 

אופי העבודה לגובה נושא בתוכו את עניין התקינות ושמירה על נהלי עבודה נכונים בצורה אקוטית יותר מאשר עבודות אחרות. לכן, כשבאים לבחור את הפיגום הנכון לקנייה, יש להתייעץ ולקבל הכוונה מתאימה מבעלי מקצוע אשר מכירים את הנהלים ויודעים איך להימנע מהסיכונים אפשריים בשימוש בכלי זה. ובנוסף, יש גם צורך לבדוק אותו לפני כל עליה אליו וכן להכיר את התקנות לעבודה בטוחה.

 

על מנת לשמור על בטחון העובדים יש אפשרות להשתמש בחגורה אשר תחזק את החיבור בין הפיגום למבנה וכך תתרום ליציבות העובד. חשוב לזכור שבמידה יש תחושה של משהו רופף או תחושה לא יציבה יש לרדת מיד ולדווח למנהל עבודה.

 

באר.פ.ל תמצאו פיגומים שונים המתאימים לביצוע עבודות שונות וכמובן גם איש מקצוע אשר ילווה אתכם וידריך אתכם לשימוש נכון על מנת למנוע סיכונים.

 

 

DeWALT
deca
STANLEY
PROXXON
ZIKA
מוצרים נוספים בארפל

ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית

שד' ההסתדרות 203, מפרץ חיפה   ♦   מען למכתבים: ת.ד. 10645 - מיקוד 26119    ♦   טלפון: 04-8721333    ♦    פקס: 04-8729398 

ניווט מהיר

הפעל נגישות

בניית אתרים