ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית
כלי עבודה ארפל >ציוד בניין >
חדש !! ארפל השכרות, מגוון רחב של מוצרים להשכרה כנסו להתרשם >>
ציוד בניין

ציוד לבניין

 

משפצים? מחדשים? או בכלל בונים בית חדש? אתם זקוקים לציוד לבניין מקצועי ואיכותי. האפשרויות היום הן מרובות מאוד וניתן לרכוש כלים ביתיים בטווח גדלים רחב ולשימושים שונים.

 

אר.פ.ל מייבאת ומשווקת מגוון של ציוד לבניין כמו מכונות פוליש, מערבלי בטון ופיגומים לקנייה ולשימוש עצמי ותעשייתי. הצוות המיומן והמקצועי שלנו ישמח להדגים ולייעץ לכל מטרה שהיא וכמובן להכווין אתכם לקראת העבודה בהתאם לסוגה ועל פי התקציב המתאים לכם. אנחנו נלווה אתכם משלב התכנון הראשוני ועד שלבי הפינישים הסופיים, תוך הקפדה על שביעות הרצון של הלקוח.

 

הכלים יכולים להתאים לשימוש פרטי, אך גם לבעלי מקצוע ולמפעלים גדולים. מדובר בכלים איכותיים ובטיחותיים ובעלי תו תקן אירופאי נוקשה של חברות מובילות בעולם, בניהם גם חברת HALZMANN. הם חסכוניים בחשמל ונוחים לשימוש ולתחזוק ומאפשרים לכם עבודה קלה ויעילה בתנאים אופטימליים. הקיבולת של כל מכשיר היא משתנה וחשוב לבדוק טרם הקנייה את השימושים אותם אנחנו מתכננים. המהירות גם היא משתנה ונקבעת על פי גודל המכשיר וההספק שלו. כמובן כשמדובר במכשירים ניידים גם משקל המכשיר הוא קריטי וצריך להילקח בחשבון כאשר משתמשים בציוד זה כי צריך לדעת האם יתאים ואיך להיערך אליו.

 

כל כלי מגיע עם הוראות הפעלה מדויקות וחשוב לבדוק את כל תנאי העבודה וכללי הבטיחות טרם השימוש. הכלים הם פונקציונליים ומבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר, ולכן ניתן לסמוך עליהם לביצוע העבודה המושלמת. בנוסף, הכלים עמידים ויכולים לעמוד בעומסים רבים ולהישמר לאורך זמן ארוך, גם מבחינת איכות וביצוע העבודה וגם מבחינת בטיחות המשתמש.

 

  

DeWALT
deca
STANLEY
PROXXON
ZIKA
מוצרים נוספים בארפל

ארפל - יבוא ושיווק כלי עבודה ואספקה טכנית

שד' ההסתדרות 203, מפרץ חיפה   ♦   מען למכתבים: ת.ד. 10645 - מיקוד 26119    ♦   טלפון: 04-8721333    ♦    פקס: 04-8729398 

ניווט מהיר

הפעל נגישות

בניית אתרים